Kalkulator sprowadzenia z USA

Wybierz pojazd:

Wybierz pojazd z listy.

Wybierz kraj

Wybierz kraj, z którego chesz sprowadzić pojazd.

Wybierz stan USA lub prowincję Kanady

Wybierz stan w USA lub miasto w Kanadzie z którego ma być sprowadzony pojazd

Kwota zakupu w USD lub CAD:

Wpisz kwotę z licytacji. W zaleności, który kraj wybrałeś wpisz kwotę w danej walucie.

Suma:

Aby dokonać obliczeń wciśnij przycisk "OBLICZ". Kwota sprowadzenia pojazdu wyświetlana jest w PLN.
Podana kwota to całkowita kwota pod dom, która nie obejmuje akcyzy (na samochody) oraz naprawy.

Jak sprawdzić za ile kupimy dany model auta?

Aby sprawdzić za ile kupimy dany model auta wchodzimy na poniższą stronę:

bidfax.info

Po wybraniu marki, modelu oraz roku produkcji otrzymamy zdjęcia sprzedanych już pojazdów wraz z kwotami, które można wpisać do naszego kalkulatora (znajduje się poniżej).

Harmonogram płatności

Czy sprowadzenie auta z USA się opłaca?

Wiele osób zastanawia się, czy import samochodów i motocykli ze Stanów Zjednoczonych lub Kanady się opłaca. Odpowiedź jest prosta – tak. Jest to zdecydowanie bardziej korzystna opcja niż import pojazdu z Europy, o czym można się przekonać testując kalkulator sprowadzenia auta z USA. Prosty przykład: używany lub powypadkowy pojazd w Ameryce kupimy ok. 50% taniej niż analogiczny model w Polsce czy u naszych zachodnich sąsiadów. Za 20-30% pozostałej sumy go naprawimy oraz dostosujemy do wymogów europejskich. Po całej transakcji w kieszeni zostaje 20-30% różnicy.

Warto wiedzieć, że samochody produkowane na amerykański rynek są z reguły o wiele lepiej wyposażone niż ich europejskie odpowiedniki. Pojazdy, które trafiają na aukcje, są w bardzo dobrym stanie technicznym. Można również na nich znaleźć prawdziwe perełki motoryzacyjne.

Jeśli pragną Państwo sprawdzić, jakie koszty wiążą się z zakupem konkretnego modelu, polecamy przetestować nasz kalkulator auta z USA. Przed podjęciem decyzji o nabyciu samochodu czy motocykla sugerujemy sprawdzić dostępność części zapasowych na rodzimym rynku.