fbpx

AtlanticMOTO

Procedura zakupu

1. Wybierz pojazd

Wybierz pojazd dla siebie z poniższych domów aukcyjnych:
https://copart.com
https://iaai.com
https://impactauto.ca (Kanada)
We wszystkich portalach można przeglądać pojazdy bez logowania natomiast zainteresowanym klientom udostępniamy konto do monitorowania aukcji na żywo.
Można pobrać aplikacje na telefon Copart oraz IAAI, które znacząco ułatwią wyszukiwanie.

2. Prześlij nam wybrany pojazd

Znalazłeś pojazd dla siebie? Wyślij nam link do aukcji abyśmy mogli sprawdzić czy pojazd nadaje się do sprowadzenia.

3. Ustal maksymalną kwotę

Możesz posłużyć się naszym kalkulatorem, który wyliczy wszystkie koszty sprowadzenia auta lub motocykla wraz ze wszystkimi kosztami pod dom.

4. Potwierdź kupno pojazdu

Daj nam znać, że chcesz wziąć udział w licytacji najpóźniej w dniu jej zakończenia. 

5. Zapłać za pojazd tylko tyle ile wylicytowałeś

Po wygranej aukcji płacimy tylko kwotę z licytacji + prowizję domu aukcyjnego i to bezpośrednio na konto copart, iaai lub impactauto. Dzięki temu nie wydajesz od razu całej kwoty.

6. Podaj adres dostawy

Pojazd przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres. Może być to adres domowy lub warsztat w którym planujesz naprawę pojazdu.

7. Zapłać resztę przy odbiorze

Reszta płatności tak jak za transport, opłaty celne i naszą prowizję zapłacisz dopiero przy odbiorze pojazdu. Płatność jest gotówką dzięki czemu zaoszczędzisz na czasie i kosztach przelewów.

Zakup auta z USA

Sprowadzenie pojazdów ze Stanów Zjednoczonych oraz Kanady jest w Polsce coraz bardziej popularne. Nic zresztą dziwnego, w końcu za Oceanem można kupić auta i motocykle w dużo lepszym stanie i za o wiele niższą kwotę niż u naszych zachodnich sąsiadów. Jednak przeprowadzenie takiej transakcji dla osoby nieobeznanej z rynkiem motoryzacyjnym może się okazać skomplikowane, dlatego właśnie warto skorzystać z usług firmy prowadzącej import samochodów z USA.

W AtlanticMOTO posiadamy duże doświadczenie w sprowadzaniu używanych pojazdów z Ameryki. Wskazujemy sprawdzone aukcje, przed zakupem dokładnie prześwietlamy historię i weryfikujemy stan techniczny auta, pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności oraz dostarczamy samochód na wskazany przez Klienta adres. Oferujemy także import motocykli z USA, w tym również modeli zabytkowych.