Na czym polega sprowadzenie auta z IAAI?

Planujesz zakup samochodu? Coraz częściej słyszysz, że Twoi znajomi sprowadzają używane auta z USA? Mamy dla Ciebie garść podstawowych informacji dotyczących zakupu samochodów z IAAI, które, jak się okazuje jest opłacalne.

Czym jest IAAI?

Insurance Auto Actions Import (IAAI) jest firmą specjalizującą się w sprzedaży aukcyjnej samochodów na rynku amerykańskim. Posiada najbardziej rozwiniętą sieć placówek, najwyższą liczbę klientów korzystających z jej usług. Możesz zakupić tutaj używane auto z USA na drodze licytacji i mieć zagwarantowane bezpieczeństwo takiej transakcji. Tygodniowo za jej pośrednictwem sprzedaje się ok. 7 000 pojazdów. Bezpieczeństwo zapewnione jest poprzez współpracę firmy jedynie ze sprawdzonymi kontrahentami. Wykrycie jakiejkolwiek próby oszustwa skutkuje końcem współpracy.

Jakie oferty widnieją na tym portalu?

Portal wystawia na aukcje głównie auta używane, uszkodzone, powypadkowe czy zalane, pochodzące z firm ubezpieczeniowych z USA. Są też propozycje samochodów zupełnie sprawnych. Wśród ofert samochodów są także pojazdy poleasingowe, pochodzące od dealerów, firm wynajmujących. Wybór jest szeroki i różnorodny, dlatego prawdopodobieństwo, że znajdziemy idealny dla nas samochód jest duże. Pojazdy są sprzedawane sprawnie i w korzystnych cenach. Wśród nich są samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, motocykle i quady.

Kto może korzystać z IAAI?

Z tego typu portalu aukcyjnego mogą korzystać osoby prywatne, a także firmy takie, jak komisy samochodów używanych. By otrzymać dostęp do ogłoszeń wystawianych na aukcjach, należy zarejestrować się na portalu. Rejestracja jest bezpłatna. Udział w licytacji można wziąć, korzystając z pośrednictwa firmy aukcyjnej. Biorąc udział w aukcji, określamy z góry maksymalną kwotą, jaką jesteśmy w stanie zapłacić oraz wpłacamy vadium.

Warto korzystać?

Rejestrując się na portalu IAAI, zyskujesz dostęp do licznych ofert i w dość prosty sposób możesz zakupić wybrany samochód z USA. Korzystając z pośrednictwa firmy sprowadzającej używane auta z USA i jej doświadczenia, można znaleźć naprawdę wyjątkowe okazje w atrakcyjnych cenach.