Hybryda z USA – tanio i ekonomicznie

Razem ze zmieniającymi się potrzebami kierowców, zmieniają się również auta. W dzisiejszym artykule przedstawimy najlepsze samochody elektryczne, które od kilku lat nieśmiało próbują zastąpić tradycyjne pojazdy z silnikami spalinowymi. Nie wahaj się i sprawdź już teraz, dlaczego warto je mieć w swoim garażu!

Ford Fusion Hybrid

Obecna generacja Ford Fusion Hybrid pochodzi z 2013 roku, ale ciągłe udoskonalania tego wszechstronnego sedana średniej wielkości sprawiły, że jest ceniony nawet po upływie czasu swojej świetności. Mimo że wszyscy jego konkurenci są nowsi, długa lista mocnych stron Fusion Hybrid sprawia, że ​​pozostaje jednym z najczęściej wybieranych aut w tym segmencie. Zawsze chwaliliśmy przyjazną dla dorosłych kabinę Fusion, przestronny bagażnik i zaskakująco sprawną dynamikę prowadzenia. Dodanie w 2019 roku standardowego, adaptacyjnego tempomatu, technologii monitorowania martwego pola i ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu sprawiło, że nowsze modele są jeszcze bardziej wartościowe niż poprzednie wersje. Przez cały ten czas Fusion Hybrid zachował swoją przystępną cenę. Hybryda Fusion nie jest jednak najlepszą z możliwych propozycją jeśli chodzi o samochody hybrydowe. Nowsi konkurenci, tacy jak niedawno przeprojektowana Toyota Camry Hybrid i Honda Accord Hybrid, mają układy napędowe, które są bardziej oszczędne i oferują lepsze osiągi niż Fusion. Ale nawet biorąc pod uwagę jego wiek i brak ulepszeń w ostatnim roku, bardzo praktyczne wnętrze Forda Fusion Hybrid i przyjemność w prowadzeniu sprawiają, że jest on silnym konkurentem w swojej klasie.

Toyota Camry Hybrid

Czy Toyota Camry Hybrid to dobry samochód? Z pewnością to świetny pojazd w klasie samochodów hybrydowych i elektrycznych. Zapewnia komfortową jazdę, dużą moc i, jak można się spodziewać, świetną oszczędność paliwa. Przestronne tylne siedzenia, szeroki wachlarz zabezpieczeń i łatwy w obsłudze system informacyjno-rozrywkowy dodatkowo zwiększają jego atrakcyjność. Toyota Camry przeszła zmiany od fantastycznego rodzinnego sedana przez anonimowy, czterodrzwiowy samochód, aż do obecnej chwili, kiedy to powróciła do swojej dawnej świetności. Toyota ponownie jest jedną z najbardziej pożądanych opcji w segmencie premium, który nadal jest wysoce konkurencyjny. Gdyby nie Honda Accord, Camry byłaby jeszcze bardziej pożądana. Jest oszczędny czterocylindrowy silnik, będzie jeszcze bardziej ekonomiczny dzięki wersji hybrydowej z mocnym silnikiem V-6. Najlepszym sposobem, aby doświadczyć jej wszystkich zalet, jest zainwestowanie w sportowo dostrojony model TRD, który pomoże Ci na nowo doświadczyć prawdziwej radości z Toyoty. Ci, którzy po prostu wolą stylową i wygodną rodzinną limuzynę z asystą kierowcy i mnóstwem popularnych funkcji, będą również zachwyceni standardową Toyotą Camry.

Toyota Prius Hybrid

W czwartej generacji, Toyota Prius łączy charakterystyczny wygląd wewnątrz z zewnętrznym, z dużą ilością funkcjonalnych rozwiązań. Gwarantuje również znacznie niższe koszty eksploatacji niż zdecydowana większość SUV-ów, a nawet oferuje opcję napędu na cztery koła, aby zadowolić tych najbardziej wymagających kierowców. Producent zadbał o znacznie więcej wszechstronności w modelu, który już wcześniej był pionierem w zakresie niskiej emisji, a problemy, które dotyczyły jego poprzednika, zostały rozwiązane do tego stopnia, że ​​Prius jest jednym z ulubionych „zielonych” samochodów wśród naszych klientów. Konkuruje z innymi modelami ekologicznymi, w tym z hybrydowym SUV-a Kia Niro i Hyundai Ioniq, a także stanowi prawdziwą alternatywę dla tradycyjnego, rodzinnego hatchbacka. Hybrydy zapewniają imponującą wydajność, a Toyota Prius ma za sobą 20 lat rozwoju, a co za tym idzie – maksymalnie udoskonaloną formułę.  Co prawda jest droższa niż niektórzy nowicjusze, ale ma genialną specyfikację, przestronną kabinę i dużo miejsca  w bagażniku, co czyni ją opłacalnym samochodem rodzinnym. Najnowszy Prius zapewnia również przyzwoite osiągi, a jazda nim jest bardziej komfortowa niż kiedykolwiek. Cztery generacje rozwoju oznaczają, że jest to najbardziej kompletna hybryda. Zasługuję na uwagę, między innymi dlatego, że udoskonalono silnik elektryczny i technologię akumulatorów, dzięki czemu Prius oferuje imponujące wyniki w zakresie emisji spalin i MPG w oficjalnych testach. Jest też bardziej przestronny w środku.

Hyundai Sonata Hybrid

W 2019 roku Hyundai przeprojektował swój rodzinny samochód średniej wielkości – Sonatę. Jej stylistyka jest odważna i charakterystyczna, nawet jeśli opinie na jej temat są rozbieżne. Ale tego właśnie chciał Hyundai w przypadku swojej najnowszej Sonaty, która, jak twierdzi, jest inspirowana rewolucyjnym modelem z 2011 roku, który był równie polaryzujący pod względem wyglądu. Początkowo nowa Sonata była wyposażona tylko w tradycyjne 4-cylindrowe silniki, jeden z turbodoładowaniem, a drugi nie. Następnie Hyundai wprowadził na rynek model Sonata Hybrid. Według statystyk 65% właścicieli Hyundaia Sonata to mężczyźni, a średni wiek właściciela Sonaty to 61lat. Właściciele mówią, że to co najbardziej cenią w Sonacie to stylistyka zewnętrzna, komfort jazdy, poczucie bezpieczeństwa oraz konfiguracja, zdalna obsługa pojazdu i doskonała jakość silnika.  Właściciele Sonaty uwielbiają wygląd tego samochody, co wynika z tego, że należy on do atrakcyjnych sedan średniej wielkości. Stylizacja przodu reprezentuje elegancki design, zwłaszcza jeśli chodzi o światła do jazdy, które zgrabnie łączą się z maską. Sonata Hybrid jest wyposażona w zaawansowane technologie oraz oferuje pozornie nieskończoną listę funkcji do skonfigurowania zgodnie z osobistymi preferencjami. Jeśli znasz nowoczesne technologie smartfonów i tabletów, korzystanie z tej technologii będzie dla Ciebie bardzo proste. Na szczególną uwagę zasługuje przycisk gwiazdki w pobliżu ekranu informacyjno-rozrywkowego, który można zaprogramować do wykonywania określonego zadania, do którego regularnie potrzebujesz dostępu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *