Auta z USA do 100 tysięcy

Jeśli marzysz o wyjątkowym aucie, które będzie robiło wrażenie na drodze i jednocześnie nie będzie kosztowało milionów, to ten artykuł jest dla Ciebie! Poniżej przedstawiamy auta z USA najlepszej jakości, które możesz kupić za oceanem za mniej niż sto tysięcy złotych. Sprawdź, które z nich jest najbliższe Twoim oczekiwaniom. Jeśli zdecydujesz się na konkretny model – skontaktuj się z nami, a my poszukamy go dla Ciebie korzystając ze sprawdzonych portali aukcyjnych Iaai i Copart. Jako eksperci w swoim fachu doskonale wiemy co należy sprawdzić przed zakupem. Chcesz spać spokojnie? Zleć zakup auta z USA specjalistom z Atlantic Moto!

BMW 3 G20

Nowe systemy wspomagające kierowcę, parę koni mechanicznych więcej i nowy system info-rozrywki. Brzmi jak facelifting? Otóż nie! To jest nowa, siódma generacja BMW serii 3. Zanim przejdziemy do najistotniejszych zmian. Dopiero po dłuższym przyjrzeniu się G30 i G20, można zauważyć, że maska w nowej generacji jest mniej ścięta i wyżej zakończona, przedni zwis jest optycznie krótszy i jest też trochę więcej miejsca między przednim kołem, a drzwiami. Z boku zniknęły przetłoczenia na wysokości klamek, a zamiast tego wyprowadzono linię zza przedniego błotnika, gdzie znajduje się przetłoczenie przypominające wyloty powietrza, które zadebiutowały w BMW F34 Gran Turismo. Za szybą czarnych drzwi pojawił się czarny, plastikowy element, który ma za zadanie optycznie wydłużyć drzwi. to z kolei pozwoliło projektantom nieco opuścić linię dachu. Jeżeli chodzi o tył auta, klapa bagażnika jest opadająca, ale zakończona sterczącym spoilerem.

Lexus IS 300H

To wyjątkowy Lexus w wersji hybrydowej. Odkąd Lexus postawił na hybrydy, odnosi niekwestionowany sukces na rynku motoryzacyjnym. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że w 2020 roku weszły nowe normy emisji spalin, przez co nie ukrywajmy – motoryzacja trochę ucierpiała. Lexus na szczęście do tych nieszczęśliwców się nie zalicza. Patrząc na technikę tego samochodu, rzeczy do zepsucia nie ma zbyt wiele, co wynika z tego, że projektanci auta jakim jest Lexus IS pozbyli się turbosprężarki, dwumasowych kół i drogich pompo-spryskiwaczy, co przemawia także za tym, że Lexus to auto tanie w eksploatacji. Silnik benzynowy o dość sporej pojemności 2,5 litra ma moc 180 KM. DO tego mamy silnik elektryczny o mocy 100 kW (ok. 205 KM), co według normy jako całość generuje 223 KM. Jak na samochód, który waży 1600 kg jest naprawdę zadowalającą mocą, podobnie jak setka, osiągana w 8,3 sekundy.

Volkswagen Passat 1.5 TSI

Pod względem napędu jest to absolutnie bazowe auto. Silnik 1.5 TSI z odłączaniem dwóch cylindrów – w momencie kiedy obciążenie silnika jest częściowe, dwa cylindry mają całkowicie zamknięte oba zawory (dolotowe i wylotowe) i nie dostają ani wtrysku paliwa, ani iskry, co oczywiście zmienia się natychmiast w momencie naciśnięcia pedała gazu, kiedy jest zapotrzebowanie na więcej mocy. Jazda z benzynowym silnikiem 1.5 litra o nominalnej mocy 150 KM i momencie obrotowym 150 Nm i z manualną skrzynią biegów zapewni Ci prawdziwą frajdę z miejskiej jazdy i nie tylko.

Audi A4 2.0 TFSI

To auto, które okaże się dla wielu ogromnym zaskoczeniem – oczywiście na plus. Samochód Audi A4 wyposażony w pełen pakiet technologiczny i pakiet Comfort, s-line wewnętrzny i poszerzone progi. To auto wciąż genialnie wygląda, pomimo tego, że na rynku istnieje już od kilkunastu lat. Dwie końcówki układu wydechowego po obu stronach, kamera cofania, która dostarcza bardzo dobry obraz – to jedne z charakterystycznych elementów tyłu. Pomimo tego, że A4 nigdy nie było królem przestrzeni, nadal jest uznawane za najpopularniejsze auto rodzinne. To co spodoba Ci się we wnętrzu to z pewnością miękkie i eleganckie wykończenie detali i subtelny odgłos zamykania drzwi, który jest poezją dla uszu każdego kierowcy.

Mercedes E400 Coupe 3.0

Podobno o gustach się nie dyskutuje, ale pierwsze co przychodzi na myśl, patrząc na Mercedes E400 to przymiotnik „piękny”. Z jednej strony patrząc na detale widzimy bardzo dużo nowoczesnych elementów, z drugiej strony każda, nawet nie znająca się na motoryzacji osoba z daleka pozna, że to jest Mercedes. Decydując się na odmianę, którą jest Mercedes E400 Formatic możemy oczekiwać godnego wyglądu już w standardzie. Felgi to co najmniej pięcioramienne osiemnastki, fabrycznie przyciemniane tylne szyby i tak dalej.. Linie klasy E coupé to sportowa klasyka w najlepszym wydaniu, o czym świadczą płynnie opadające linie dachu i subtelne przetłoczenia. Również obramowanie szyb jest poprowadzone regularnie po łuku. Czyż to nie jest piękne?

Audi A5

Audi A5 to klasyczny samochód, który możemy podziwiać na drogach już od kilkunastu lat, a z każdym nowym modelem Audi wprowadza ewolucje, ale zdecydowanie nie rewolucje w wyglądzie swoich samochodów. Chociaż trzeba przyznać, że w Audi A5 zmiany są spore, ponieważ charakterystyczna dla Audi atrapa chłodnicy jest tu wyraźnie niższa, niż w poprzednich modelach, a przez to opadająca maska sprawia wrażenie bardziej wypukłej. Samochód Audi A5 wygląda bardzo dostojnie, szczególnie z pakietem s-line i na dużych, osiemnastocalowych kołach od razu czuć, że mamy do czynienia z samochodem klasy premium.

Już teraz skontaktuj się z nami i poznaj jedną w swoim rodzaju ofertę Atlantic Moto!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *